Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Paketid

Hea Maaportaali kasutaja,

võttes arvesse meie klientide soove ja vajadusi, oleme kokku pannud kolm erinevat kaardirakenduse paketti. Lisaks pakume võimalust tellida valitud paketile juurde ka lisateenuseid nagu e-Agent UKO ja lisatöökoht. Nii on võimalik koostada kasutajal enda vajadustest lähtuvalt parim võimalik töövahend. Põhipaketti aitab Sul valida 24-tunnine tasuta prooviperiood, mida saad kasutada iga paketi kohta eraldi.

Kui oled valiku teinud, telli allpool olevatest pakettidest sobivaim ja liida soovi korral juurde ka lisateenused. 


Head kasutamist!

Pronks

Soovid teada, mis toimub sinu kinnistute lähiümbruses? Kes on naaberkinnistute omanikud? Kaardirakenduse PRONKS paketi kasutajana on see ja palju muud infot Sinu jaoks olemas. Lisaks saad TASUTA lisada iga kuu ühe müügikuulutuse ning alghinnaga oksjoni.

Hõbe

Saa esimesena teada uutest Maa­portaali müüki lisanduvatest objekti­dest ning osale OTSE OMANIKULT oksjonitel osalustasudeta! Kui soovid suurendada oma maaomandit ja osaleda enam­pakkumistel ja vaadata müügi­kuulutuste kontakte, siis sobib sulle pakett HÕBE.

Kuld

Võta Maaportaali keskkonnast maksimum – hoia kokku aega ja raha ning planeeri oma töid efektiivsemalt. KULD paketi kasutajana saad esimesena infot müüki lisanduvatest objektidest ja lisada ostualasid. Sinu ostualad kuvatakse avalehel koos Sinu ettevõtte logoga.

 • Juriidiliste isikute maaomandi kaardikiht

  Eksperdipaketi kasutajatele kuvatakse kaardil eraldi kihina juriidiliste isikutest suurmaaomanike ja investorite maaomand koos ettevõtte nime ja registrikoodiga. Iga maaomaniku omand kuvatakse erineva värviga, võimalik filtreerida huvipakkuvaid ettevõtteid ja muuta kuvatava maaomandi värve. Infot uuendatakse üks kord kuus, juhul, kui omandis on toimunud muutusi. Kaardil ei kuvata juriidilistele isikutele kuuluvaid 100% sihtotstarbega elamumaid.

 • PRIA kaardikiht

  Eksperdipaketi kasutaja saab kiire ülevaate PRIA registrisse kuuluvate põllumassiivide kohta (sh juriidilisest isikust toetuse taotleja, põllumassiivi pindala, maakasutus, kultuur).

 • City24.ee objektid kaardil nähtavad

  Kuvame Teile kaardirakenduses eraldi kihina kinnisvaraportaali City24.ee maade ja kruntide müügi- ja rendikuulutused. Objektid on märgitud vastava ikooniga. Võimalus linkida kinnisvaraportaali. 

 • Ostualad näha koos kontaktidega

  PRONKS paketi kasutajana näed Ostjate poolt sisestatud ostualasid- piirkondi, kus Ostja on kinnistu või raie ostmisest/rentimisest huvitatud. Lisaks märgitud alale on Sinu jaoks avalikud ka ostuala sisestanud isiku kontaktid. NB! Kasutajatele on näha nende ostualade kontaktid, mis on sisestatud alates 01.05.2019.

 • Piiramatus koguses katastriüksuse päringuid ostusoovide kaardilUus

  Soovid teada, kas keegi on huvitatud Sulle kuuluvate kinnistute lähiümbruses uute objektide ostust? Katastriüksuse päringuga ostusoovide kaardil näed, kes ning mis objekte Sinule kuuluvate maaüksuste läbiümbruses osta soovib. PS! Piiramatus koguses päringud kehtivad ainult paketi ostnud kliendile. 24 tunnise prooviperioodi jooksul saad tasuta teha 3 päringut!

 • Ühe kuulutuse lisamine tasutaUus

  PRONKS paketi kasutaja saab 1 kuu jooksul lisada lisatasudeta ühe müügi- või rendikuulutuse. Uue lisandunud kuulutuse info jõuab Maaportaal.ee kasutajateni minutitega. 

 • Ühe oksjoni lisamine tasutaUus

  PRONKS paketi kasutaja saab 1 kuu jooksul lisada lisatasudeta ühe alghinnaga enampakkumise. Uue lisandunud enampakkumise info jõuab Maaportaal.ee kasutajateni minutitega. 

 • Mitteeksklusiivsed oksjonid/kuulutused

  PRONKS paketi kasutajana näed kõiki Maaportaal.ee'sse lisatud kuulutusi ning enampakkumisi 72 tundi peale nende lisandumist portaali.

 • Kõik eelmises paketis sisalduv

  HÕBE paketist leiate lisaks allpool välja toodud võimalustele ka kõik PRONKS paketis olevad teenused.

 • Kuulutuste kontaktid nähtavad

  HÕBE paketi kasutajana ei pea Sa lisatasu eest OTSE OMANIKULT kuulutuste kontakte ostma- need on Sulle koheselt avalikud.

 • Oksjoni müüja kontaktid nähtavad

  HÕBE paketi kasutajana näed Sa OTSE OMANIKULT enampakkumise sisestanud Müüja kontakte- küsimuste korral on Sul võimalik temaga kontakteeruda enne oksjonil osalemist. 

 • Oksjonil osalemine tasuta

  OTSE OMANIKULT oksjonil osalemise tasu on 50€, millele lisandub käibemaks. Kaardirakenduse HÕBE paketi kasutajana osaled Sa OTSE OMANIKULT enampakkumistel osalemistasu tasumata.

 • Alghinnaga oksjoni lisamine tasuta
  Alghinnaga oksjoni lisamine tasuta
 • Eksklusiivsed oksjonid/kuulutused

  HÕBE paketi kasutajana saad esimeste seas teada uutest Maaportaal.ee keskkonda lisanduvatest kuulutustest ja enampakkumistest. Tavakasutaja näeb uusi lisatud objekte alles 72 tunni möödudes. 

 • Eksklusiivsed kuulutused kaardil

  HÕBE paketi kasutajale kuvame kõik eksklusiivsed kuulutused kaardile. Kuulutused on tähistatud vastava ikooniga. Selliselt näete visuaalselt täpsemalt, kus asub kuulutatav objekt Teile kuuluvate kinnistute suhtes.

 • Eksklusiivsed oksjonid kaardil

  HÕBE paketi kasutajale kuvame kõik eksklusiivsed enampakkumised kaardile. Oksjonid on tähistatud vastava ikooniga. Selliselt näete visuaalselt täpsemalt, kus asub müüdav objekt Teile kuuluvate kinnistute suhtes.

 • Kuni 5 müügikuulutuse lisamine tasutaUus

  HÕBE paketi kasutaja saab 1 kuu jooksul lisada lisatasudeta kuni 5 müügi- või rendikuulutust. Uue lisandunud kuulutuse info jõuab Maaportaal.ee kasutajateni minutitega. 

 • Kuni 5 alghinnaga oksjoni lisamine tasutaUus

  HÕBE paketi kasutaja saab 1 kuu jooksul lisada lisatasudeta kuni 5 alghinnaga enampakkumist. Uue lisandunud enampakkumise info jõuab Maaportaal.ee kasutajateni minutitega. 

 • Kõik eelmistes pakettides sisalduv

  KULD paketist leiate lisaks allpool välja toodud võimalustele ka kõik PRONKS ja HÕBE pakettides olevad teenused.

 • Minu objektid omandiinfo laadimine + kaardikiht

  Sul on sellist kinnisvara, mida ei ole Maaportaali kaardirakendusse kantud, kuid sooviksid seda seal näha? KULD paketi kasutajana on Sul võimalik üles laadida oma omandiinfot ning kuvada see kaardil. Sinu poolt üles laetud omandiinfot näed ainult Sina. 

 • UKO aktiveerimine + kaardikiht

  Automaatne e-Agent UKO saadab Sulle iga 24 tunni tagant infot uutest müüki lisatud objektidest. Kui Sinu ettevõtte maad ja metsad on kantud Maaportaali kaardile, pead määrama vaid üldraadiuse vahemikus 1 kuni 10 kilomeetrit ja UKO hakkab saatma Sulle iga 24 tunni järel teateid müüki tulnud pakkumistest. 

 • Ostukuulutuste sisestamine koos ettevõte kontaktandmetegaUus

  Soovid suurendada oma kinnisvaraportfelli metsa- ja põllumaaga või osta kasvava metsa raieõigust? Sisesta oma ostusoovid meie kaardile ning ostusoovi piirkonda jäävad maaomanikud näevad Sinu huvi!

 • Ettevõte logo ja tutvustus Maaportaal.ee esilehelUus

  Kui sisestad ostusoovide kaardile oma soovid, kuvame oma esilehel Sinu ettevõte logo koos Sinu poolt lisatud ettevõtet tutvustava tekstiga. Reklaami end lisatasudeta maa- ja metsaomanike seas!

 • Ostualade sisestamine koos kontaktide näitamisega

  Oled pidevalt huvitatud oma kinnisvara portfelli suurendamisest huvitatud? Või soovid teatud piirkondades oma maaomandit suurendada? KULD paketis on Sul võimalik sisestada Sinu poolt valitud asukohta ostualasid raadiusega kuni 2 kilomeetrit. Kui saadad meile ka oma ettevõtte logo on Sinu poolt sisestatud ostualad koos logoga Maaportaali avalehel. Kuidas sisestada ostuala? Vaata videot! 

 • Üks täpsustav katastriüksuse hinnakalkulatsioon tasuta
  Üks täpsustav katastriüksuse hinnakalkulatsioon tasuta
 • Kuni 10 müügikuulutuse lisamine tasutaUus

  KULD paketi kasutaja saab 1 kuu jooksul lisada lisatasudeta kuni 10 müügi- või rendikuulutust. Uue lisandunud kuulutuse info jõuab Maaportaal.ee kasutajateni minutitega. 

 • Kuni 10 alghinnaga oksjoni lisamine tasutaUus

  KULD paketi kasutaja saab 1 kuu jooksul lisada lisatasudeta kuni 10 alghinnaga enampakkumist. Uue lisandunud enampakkumise info jõuab Maaportaal.ee kasutajateni minutitega.