Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Kliendiabi

SMART-ID

Laadi alla:

Smart-ID allalaadimine ning kasutamine on täiesti TASUTA! Smart-ID töötab kõikides nutitelefonides ja tahvelarvutites, mille operatsioonisüsteem on Android 4.1 (või uuem) või iOS 8 (või uuem).

Registreeri:

Registreeri Smart-ID konto ja isikusta see. Nii konto registreerimisel kui ka Smart-ID edasdpidisel kasutamisel on sul vaja sisestada PIN-koode, mis tuleb pähe õppida ja teiste eest saladuses hoida.

Kasuta:

Internetipanka või mõnda muusse e-teenusesse sisse logides ilmuvad Smart-ID teavitused otse nutiseadme ekraanile. PIN1 on vajalik e-teenustesse sisenemiseks, PIN2 tegevuste kinnitamiseks – nii lihtne see ongi!

Ole sõltumatu:

Pole tähtis, kas viibid kodus või reisid välismaal, Smart-ID kasutamiseks vajad sa vaid internetiühendust. Rakendus ei sõltu mobiilioperaatoritest ega SIM-kaartidest ning töötab kõikides nutiseadmetes.

Allikas: smart-id.comVeebilehitseja küpsised

Süsteemi sisenemiseks ID-kaartiga otse või pangalinkide kaudu on vajalik, et teie veebilehitseja toetab küpsiseid (cookies) ning need on sisse lülitatud.

  • Juhised Internet Exploreris küpsiste lubamiseks

              

  • Juhised Chromes küpsiste lubamiseks

  • Juhised Edges küpsiste lubamiseks

  • Juhised Firefoxis küpsiste lubamiseks

  • Juhised Safaris küpsiste lubamiseks

 

 

Kaardirakenduse tehnilised nõudmised

Parimaks kasutuskogemuseks peavad olema täidetud järgnevad nõudmised:

- Brauser, milles töötab HTML5 ja Javascripti (ECMAScript 5). Näiteks Google Chrome (versioon 68), Mozilla Firefox (versioon 62), Apple Safari (versioon 11), Microsoft Edge (versioon 42). NB! Internet Explorer ei ole toetatud.
- Operatsioonisüsteem, milles töötab üks ülalmainitud brauseritest. Näiteks Windows (versioonid 7, 8, 10) või macOS (endine OS X).
- ID-kaart ja selle lugeja või Mobiil-ID või SmartID
- Ekraan resolutsiooniga vähemalt 1366x768