Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

KUULUTUSE LISAMINE

  • 1. Kuulutuse tüüp
  • 2. Kuulutuse detailid
  • 3. Ülevaade ja tasumine

Kinnistu detailid

Otstarve

Vali rippmenüüst, kas sinu kinnistu on metsa- või põllumaa.

*
Nimi

Kirjuta siia müüdava kinnistu nimi. Selle leiad www.eesti.ee sinule kuuluvate kinnistute andmetest.

*
Katastritunnus(ed)

Lisa siia kuulutatava kinnistu katastritunnus. Peale katastritunnuse sisestamist vajuta "Päring Maaametist" nupule. Kontrolli, kas süsteemi poolt sisestatud aadress on õige. Kui soovid kuulutada rohkem kui ühte katastritunnust, siis lisa iga katastritunnus eraldi reale.

*
: :
Maakond

Maakonna lisab süsteem automaatselt kui oled sisestanud katastriüksuse ning vajutanud "Päring Maaametist" nupule. 

*
Vald

Valla lisab süsteem automaatselt kui oled sisestanud katastriüksuse ning vajutanud "Päring Maaametist" nupule. Pane tähele, et 2017. aastal muutusid valdade nimed ja piirid ning sinu kinnistu võib asuda uues omavalitsuses. Maaametist päritavad andmed on korrektsed ja vastavad uuele haldusjaotusele.

*
Pindala
Hind

Sisesta siia sinu poolt soovitud hind, millega oleksid valmis kinnistut müüma. Pane tähele, et tegemist ei ole oksjoniga ning huvilised võivad sinuga kontakti võttes sulle pakkuda ka sellest erinevalt hinda.

*
EUR
Objekti kirjeldus

Kirjelda siin lühidalt oma kinnistut. Siia võiksid lisada infot kinnistule ligipääsu kohta. Metsamaa puhul lisa siia infot selle vanuse, seisukorra, puidumahtude ja liikide kohta. Kui kinnistul on kitsendusi, siis lisa ka need. 

Põllumaa puhul märgi ära, milline on põllumaa kasutus; kas sellel on kehtivad rendilepinguid; kas põllumaa on PRIA põllumassiivide regisris. 

*
Pildid

Piltide lisamisel pea meeles, et see võiks anda võimalikult palju informatsiooni sinu kinnistu kohta. Metsamaa puhul ära lisa pilte üksikutest puudest, kui need ei ole erilise tähtsusega.

Lohista siia või kliki
Dokumendid

Lisa siia sinu kinnistut puudutavaid dokumente, mis võiksid sinu meelest müügi korral vajalikud ja informatiivsed olla.

Kui kuulutad metsamaad, siis lisa siia võimalusel metsamajandamisekava. 

Lohista siia või kliki

Kuulutuste detailid

Aktiivne

Kuulutus on aktiivne minimaalselt 1 kuu. 

*

Lisatasu eest on võimalik koheselt avalikustada kuulutus kõikidele www.metsaoksjon.ee kasutajatele. Kui sa seda võimalust ei kasuta, siis on esimesed 72 tundi kuulutus nähtav Maaportaali rakenduse kasutajatele ning seejärel avalikustatakse see ka teistele kasutajatele.

Kuulutuse kohene avalikustamine kõigile kasutajatele
Tasu 10€ + km
TAGASI