Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

KUULUTUSE LISAMINE

  • 1. Kuulutuse tüüp
  • 2. Kuulutuse detailid
  • 3. Ülevaade ja tasumine

Kasvava metsa raie detailid

Nimi

Kirjuta siia kinnistu nimi, millel raieid soovid teha. Selle leiad www.eesti.ee sinule kuuluvate kinnistute andmetest.

*
Katastritunnus(ed)

Peale katastritunnuse lisamist vajuta kindlasti "Päring Maaametist" nuppu, et süsteem lisaks kinnistu aadressi. Peale edukat Maa-ameti päringut lisandub võimalus lisada Metsateatise numbreid. Igale eraldisele väljastatakse eraldi metsateatis. Lisa kõik metsateatise numbrid vastavasse kasti, eralda numbrid komadega. Metsateatise numbrid leiad sulle väljastatud raieloalt.

*
: :
Maakond

Kui oled katastritunnuse lisamisel kasutanud "Päring Maaametist" nuppu täidab meie süsteem maakonna andmed automaatselt. Kui maakond erineb, siis kontrolli üle sisestatud katastritunnus. 

*
Vald

Kui oled katastritunnuse lisamisel kasutanud "Päring Maaametist" nuppu täidab meie süsteem valla andmed automaatselt. Kui sisestatud valla nimi erineb sinule teadaolevast nimest, siis kontrolli kas kinnistu aadress on haldusreformi käigus muudetud.

*
Hind

Sisesta siia sinu poolt soovitud hind raieõiguse võõrandamisel. Kuulutuse puhul on hind indikatiivne ja huvilised võivad sulle sellest erinevaid, ka madalamaid, pakkumisi teha.

*
EUR

Käibemaks lisandub juhul kui kasvava metsa raieõiguse müüjaks on käibemaksukohuslane (ettevõte või FIE). Eraisikud ei ole käibemaksukohuslased. Täpsemat infot käibemaksuga maksustamise kohta leiad siit: https://www.emta.ee/et/ariklient/tulu-kulu-kaive-kasum/ulevaade-kaibemaksuga-maksustamisest

Müügihinnale lisandub käibemaks
Objekti kirjeldus

Kirjelda täpsemalt raiutavat kinnistut. Siia võiksid kirja panna näiteks sellist infot: kas kinnistul on enne raiete tegemist vaja langil võsast puhastada? Mida sooviksid, et raiete teostaja teeks raiejäätmetega? Mida rohkem infot on Ostjatel võimalik objekti kohta saada, seda lihtsam on neid omapoolseid pakkumisi kujundada.

*
Pildid

Piltide lisamisel pea meeles, et see võiks anda võimalikult palju informatsiooni sinu kinnistu kohta. Ära lisa pilte üksikutest puudest, kui need ei ole erilise tähtsusega või sa ei soovi näiteks nende puude säilitamist.

Lohista siia või kliki
Dokumendid

Lisa siia raiet puudutavaid dokument. kindlasti võiksid siia lisada metsamajandamisekava, metsateatised. Lisaks kui on, siis kokkuveoteede skeem, kokkulepped kolmandate isikutega kinnistute kasutamiseks, raieõiguse võõrandamise leping.

Lohista siia või kliki

Kuulutuste detailid

Aktiivne

Kuulutus on aktiivne minimaalselt 1 kuu. 

*

Lisatasu eest on võimalik koheselt avalikustada kuulutus kõikidele www.metsaoksjon.ee kasutajatele. Kui sa seda võimalust ei kasuta, siis on esimesed 72 tundi kuulutus nähtav ainult Maaportaali rakenduse kasutajatele ning seejärel avalikustatakse see ka teistele kasutajatele.

Kuulutuse kohene avalikustamine kõigile kasutajatele
Tasu 10€ + km
TAGASI