Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Raudsepa raieõigus

Lühitutvustus:

Otepää vallas Raudsepa külas asuv kasvava metsa raieõigus kogumahuga ca 247 tm.

Alghind 7500 eurot. Piirhinnaga oksjon!

Koos automaatpakkumistega esitatavate oksjonil osalemise sooviavalduste vastuvõtt lõpeb 30 minutit enne oksjoni lõpuaega.

Oksjoni algus: 26.09.2016 12:00
Oksjoni lõpp:
19.10.2016 14:04
Eritingimused:

Kasvava metsa raieõiguse müügileping on lisatud oksjoni dokumentatsiooni juurde. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et ta on nõus kasvava metsa raieõiguse lepingu vormi ja sisuga.

Kasvava metsa raieõiguse müügileping tuleb sõlmida hiljemalt 5 (viie) päeva jooksul peale enampakkumise lõppu. Kui enampakkumise võitja, kelle pakkumine ületab piirhinda või on sellega võrdne, keeldub kasvava metsa raieõiguse müügilepingu sõlmimisest on ta kohustatud tasuma Müüjale ja Oksjoni korraldajale kummalegi leppetrahvi 1 (üks) protsent enampakkumise alghinnast.

Alghind:
7 500 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud