Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Laimjala kinnistu

Lühitutvustus:

Laimjala vallas asuv kinnistu, millel kasvava metsa tagavara ca 120 tm/ha, kokku 945 tm. 

Valmivate ja küpsete metsade osakaal ca 60%.

Oksjoni algus: 05.09.2016 10:00
Oksjoni lõpp:
05.10.2016 14:00
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus koos automaatpakkumisega tuleb esitada mitte hiljem, kui 30 minutit enne oksjoni lõppu. Oksjoni võitja kohustub kinnistu ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 7 (seitsme) päeva jooksul peale oksjoni lõppu. Ostu-müügisumma tuleb kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole. Kõik ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimisega seotud kulud kohustub tasuma ostja.

Müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui kõrgeim pakkumine on võrdne piirhinnaga või ületab seda. Samas on müüjal õigus peale oksjoni lõppu alla piirhinna jääv parim pakkumine vastu võtta. 

Alghind:
10 500 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud