Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Emmaste kinnistud

Lühitutvustus:

4 kinnistut müüakse ühtse paketina, millest kolmel on olemas metsamajandamise kava. Oksjonil osalemise sooviavalduste vastuvõtt lõpeb 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni algus: 23.12.2015 10:00
Oksjoni lõpp:
11.01.2016 13:00
Eritingimused:

Kinnistute omanikul tekib müügikohustus üksnes juhul, kui enapakkumise käigus tehtud kõrgeim pakkumine ületab piirhinda või on piirhinnaga samaväärne. Ostu-müügisumma tuleb tasuda enne tehingu sõlmimist notari deposiitarvele. Enampakkumise võitja kohustub notariaalse ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmima 14 päeva jooksul peale enampakkumise lõppu. Kui nimetatud aja jooksul ostu-müügi ja asjaõiguslepingut ei sõlmita on kinnistute müüjal õigus taganeda müügikohustusest.

Alghind:
28 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit