Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Kinnistud Räpina vallas

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse Põlvamaal Räpina vallas  Kirmsi külas kinnistud, pindalaga 3,81 ha ja 3,03 ha.

Metsakava on koostatud aastal 2015, kinnistul on teostatud raiet (2018). Raiutud alale on külvatud männiseeme 2019 aastal. Kasvava metsa tagavara on hetkel ligikaudselt 200-220 tihumeetrit. 

Valdavalt I-II boniteet. 

ENAMPAKKUMISE ALGHIND 12 000 (KAKSTEIST TUHAT) EUROT. 

NB! Tegemist on piirhinnaga oksjoniga, müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui esitatud pakkumine on võrdne või ületab piirhinda, samas võib müüja vastu võtta alla piirhinda jääva pakkumise.

Piirhind on avalik, piirhinna info avaneb sisselogides oksjoni detailinfost.

 

Oksjoni algus: 15.02.2021 08:00
Oksjonil osalemise sooviavalduse esitamise lõpuni on:
Oksjoni lõpp:
26.02.2021 13:00
(lõpuni on aega ~ 1 päev, 12 tundi)
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus koos automaatpakkumisega tuleb esitada mitte hiljem kui 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni võitja kohustub ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale oksjoni lõppu. Peale oksjoni lõppu kohustuvad enampakkumise Võitja ja Müüja allkirjastama müügitehingu tingimuste dokumendi, mille oksjoni Korraldaja edastab notaribüroole lepingu ettevalmistamiseks.

Ostu-müügisumma tuleb Ostjal kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole.

Deposiitkontole kantud ostusumma kantakse Müüjale välja 3 pangapäeva jooksul peale "plommi" kontrolli, ostu-müügi ja asjaõiguslepingu esitamist kinnistusosakonnale ning tingimusel, et kinnistusosakonnale pole esitatud ühtegi teist kinnistamisavaldust.

Kõik kinnistute ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimisega seotud kulud kohustub Ostja enda kanda võtma (sealhulgas kinnistute jagamisega seotud kulud).

 

Alghind:
12 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
Hind hetkel: 12 100 €