Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Kinnistu Ruhingu külas

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse Võru maakonnas,  Antsla vallas, Ruhingu külas asuv metsamaa katastriüksus; pindalaga 6,12 hektarit.

Kasvava metsa tagavara on ligikaudselt 740 tihumeetrit. 

Tagavara juurdekasv 10 aastaga on ca 500 tm; keskmiselt 8,2 tm/ha aastas (!).

Valdavalt I ja I A boniteet ( ca 75 %); III boniteeti on ca 25 %.

ALGHIND 10 000 (kümme  tuhat) EUROT.

Tegemist on piirhinnaga oksjoniga (!).  Müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui pakkumine on võrdne piirhinnaga või ületab seda. Samas võib Müüja vastu võtta alla piirhinda jääva pakkumise. 

Oksjoni algus: 26.05.2020 07:00
Oksjoni lõpp:
05.06.2020 11:00
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus tuleb esitada mitte hiljem kui 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni võitja kohustub kinnistu ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 5 (viie) tööpäeva jooksul peale oksjoni lõppu. Peale oksjoni lõppu kohustuvad enampakkumise Võitja ja Müüja allkirjastama müügitehingu tingimuste dokumendi, mille oksjoni Korraldaja edastab notaribüroole lepingu ettevalmistamiseks.

Ostu-müügisumma tuleb Ostjal kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole. Deposiitkontole kantud ostusumma kantakse Müüjale välja 3 pangapäeva jooksul peale "plommi" kontrolli, ostu-müügi ja asjaõiguslepingu esitamist kinnistusosakonnale ning tingimusel, et kinnistusosakonnale pole esitatud ühtegi teist kinnistamisavaldust.

Kõik kinnistu jagamise ja ostu-müügi tehingu sõlmimisega seotud kulud kohustub ostja enda kanda võtma.

 

Alghind:
10 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud