Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Kinnistu Mägi-Kurdla külas

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse Saare maakonnas  Saaremaa vallas Mägi-Kurdla külas asuv merega piirnev metsakinnistu kogupindalaga 11,55 hektarit:

  • metsamaa kõlvikuline osa 8,27 ha;
  • muu maa kõlvikuline osa 3,28 ha.

Metsakava on koostatud aastal 2014. Kasvava metsa tagavara on hetkeseisuga ca 1400 tihumeetrit. Kinnistul on teostatud aastal 2014 kasvava metsa raiet (kogumahuga ca 380 tm). 

Valdavalt II-III boniteet. Tagavara juurdekasv keskmiselt 7,5 tm/ha aastas.

ALGHIND 21 000 (kakskümmend üks tuhat) EUROT!

Piirhinnaga oksjon (!). Müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui pakkumine on võrdne piirhinnaga või ületab piirhinda. Samas võib müüja vastu võtta ka alla piirhinda jääva pakkumise. 

Oksjoni algus: 18.03.2020 08:00
Oksjoni lõpp:
27.03.2020 11:30
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus koos automaatpakkumisega tuleb esitada mitte hiljem kui 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni võitja kohustub ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale oksjoni lõppu. Peale oksjoni lõppu kohustuvad enampakkumise Võitja ja Müüja allkirjastama müügitehingu tingimuste dokumendi, mille oksjoni Korraldaja edastab notaribüroole lepingu ettevalmistamiseks.

Ostu-müügisumma tuleb Ostjal kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole.

Deposiitkontole kantud ostusumma kantakse Müüjale välja 3 pangapäeva jooksul peale "plommi" kontrolli, ostu-müügi ja asjaõiguslepingu esitamist kinnistusosakonnale ning tingimusel, et kinnistusosakonnale pole esitatud ühtegi teist kinnistamisavaldust.

Kõik kinnistu ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmimisega seotud kulud kohustub Ostja enda kanda võtma.

Alghind:
21 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud