Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Teenuspaketid

Lisan kuulutuse

Kuulutuse abil on omanikul võimalik pakkuda müügiks põllu-ning metsamaad ja kasvava metsa raieõigust või anda rendile põllumaad.

Kuulutus on aktiivne üks kuu, mille jooksul saavad huvilised Müüjaga kontakteeruda.

Kuulutuse kaudu tehtavad pakkumised ei ole Müüja jaoks siduvad. Müüjal on õigus pakkumistest keelduda.

Kõrgendatud huvi korral on Müüjal võimalus kuulutus lihtsasti ilma lisatasusid maksmata oksjoniks muuta.

Kuulutus avaldatakse kaardirakenduse eksperdipaketi kasutajatele koheselt, teistele portaali kasutajatele maksimaalselt 72 tunni möödudes. Lisatasu ees on võimalik Müüjal avaldada kuulutus koheselt avalehel kõikidele huvilistele.

Kõik OTSE OMANIKULT kuulutused on tähistatud eraldi tähisega. Kaardirakenduses kuvatakse OTSE OMANIKULT kuulutused eraldi kaardikihil.

Loe lähemalt

Lisan oksjoni

Iseseisvalt OTSE OMANIKULT oksjoni lisamine sobib eelkõige neile, kes soovivad enampakkumise korras müüa kinnistut, kasvava metsa raieõigust või anda rendile põllumaad, kuid ei vaja selleks professionaalset müügikorralduslikku abi.

Müüjal on võimalik korraldada nii alg- kui piirhinnaga enampakkumisi. Piirhinnaga oksjoni korral tekib Müüjal müügikohustus alates piirhinna saavutamisest.

Lisaks on võimalus Müüjal soovi korral lisada ka „Osta kohe“ funktsionaalsus. „Osa kohe“ hinda kasutades on Ostjal võimalik pakkuda Müüja soovitud hinda ning sellisel juhul lõppeb oksjon edukalt koheselt peale „Osta kohe“ hinna pakkumist.

Piirhinnaga oksjoni korraldamine on tasuline teenus, täpsemad hinnad on näidatud hinnakirjas. "Osta kohe" hinna kasutamine on tasuta. Piirhind ja „Osta kohe“ hind on kõigile avalikud.

Kõik OTSE OMANIKULT oksjonid on tähistatud eraldi tähisega. Maaportaalis kuvatakse OTSE OMANIKULT oksjonid eraldi kaardikihil.

Oksjoni teade avaldatakse kaardirakenduse HÕBE ja KULD paketi kasutajatele koheselt, teistele kasutajatele maksimaalselt 72 tunni möödudes.

Loe lähemalt