For technical reasons has stopped making tenders and auctions Read more...

Forest insurance

Metsakindlustus on mõeldud Sinu metsa ja istanduse kindlustamiseks ilmastikutingimustest või põlengutest tulenevate riskide vastu.

Viimastel aastatel on oluliselt sagenenud juhtumid, kui ilmastikutingimused põhjustavad metsale suurt varalist kahju. Peaaegu igal suvel kimbutavad meid ulatuslikud metsatulekahjud. Ulukid võivad noortele istandustele põhjustada suuri kahjusid. Just sellised kahjud korvab metsakindlustus.

Metsakindlustusega saab metsa ja istandusi kindlustada järgmiste riskide vastu:

  • metsatulekahju – hüvitame tulest, pikselöögist, plahvatusest või lennuavariist tekkinud kahjud
  • komplekskindlustus – hüvitame tormi, rahe, lume ja ulukite tekitatud kahjud.

If Kindlustus

Insurance calculator

Forest land area

Sisesta siis metsamaa pindala, mida soovid kindlustada. Võimalik on kindlustada ka osa kinnistu metsamaast.

*
ha
Growing forest market value in total

Sisesta siia summa, mille ulatuses soovid metsamaad kindlustada. Kindlustussumma on kindlustusjuhtumi saabumisel väljamakstava hüvitise piirmääraks. Pane tähele, et kindlustades metsamaa suuremale summale kui on selle reaalne turuväärtus, hinnatakse kindlustusjuhtumi puhul väljamakstav hüvitis vastavalt kinnistu reaalsele turuväärtusele võttes aluseks metsamaale koostatud metsamajandamiskava.

*
Size of own responsibility

Omavastutus on kindlustuslepinguga määratud rahasumma, mille võrra If vähendab hüvitist. Vali rippmenüüst Sulle sobiv omavastutuse summa.

*

Insurance provider is If P&C Insurance AS. Read the insurance terms and conditions www.if.ee and ask for additional information 777 1211.