Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

KUULUTUSE LISAMINE

  • 1. Kuulutuse tüüp
  • 2. Kuulutuse detailid
  • 3. Ülevaade ja tasumine

Põllumaa rendi detailid

Otstarve

Vali rippmenüüst, kas soovid rendile anda metsa- või põllumaad.

*
Nimi

Kirjuta siia rendile antava kinnistu nimi. Selle leiad www.eesti.ee sinule kuuluvate kinnistute andmetest.

*
Katastritunnus(ed)

Peale katastritunnuse lisamist vajuta kindlasti "Päring Maaametist" nuppu, et süsteem lisaks kinnistu aadressi. Kui soovid rendile anda rohkem kui ühte katastritunnust, siis lisa iga katastritunnus eraldi reale.

*
: :
Maakond

Kui oled katastritunnuse lisamisel kasutanud "Päring Maaametist" nuppu täidab meie süsteem maakonna andmed automaatselt. Kui maakond erineb, siis kontrolli üle sisestatud katastritunnus. 

*
Vald

Kui oled katastritunnuse lisamisel kasutanud "Päring Maaametist" nuppu täidab meie süsteem valla andmed automaatselt. Kui sisestatud valla nimi erineb sinule teadaolevast nimest, siis kontrolli kas kinnistu aadress on haldusreformi käigus muudetud.

*
Hind

Sisesta siia soovitud hind. Pane tähele, et hind tuleb sisestada aasta tasuna.

*
EUR/aastas

Käibemaks lisandub juhul kui kinnistu rendile andjaks käibemaksukohuslane (ettevõte või FIE). Eraisikud ei ole käibemaksukohuslased. Täpsemat infot käibemaksuga maksustamise kohta leiad siit: https://www.emta.ee/et/ariklient/tulu-kulu-kaive-kasum/ulevaade-kaibemaksuga-maksustamisest 

Rendihinnale lisandub käibemaks
Objekti kirjeldus

Kirjuta siia mõne lausega kinnistu kirjeldus. Kirjeldusse võiksid lisada näiteks info kinnistule juurdepääsust, kinnistul lasuvate kitsenduste info, mis on kättesaadav Maa-ameti kaardirakendusest. Lisaks märgi ära, juhul kui on, kinnistu puudused. Kui rendile antav kinnistu on metsamaa ja sellele ei ole koostatud metsamajandamisekava, siis võiksid välja tuua ka selle, mis puuliigid kinnistul kasvava ning nende ligikaudne vanus.

*
Pildid

Piltide lisamisel pea meeles, et see võiks anda võimalikult palju informatsiooni sinu kinnistu kohta. Ära lisa pilte üksikutest puudest, kui need ei ole erilise tähtsusega, näiteks ristipuud.

Lohista siia või kliki
Dokumendid

Lisa siia sinu kinnistut puudutavaid dokumente, mis võiksid sinu meelest müügi korral vajalikud ja informatiivsed olla.

Kui rendile antav maa on metsamaa, siis lisa siia võimalusel metsamajandamisekava. 

Lohista siia või kliki

Kuulutuste detailid

Aktiivne

Kuulutus on aktiivne minimaalselt 1 kuu. 

*

Lisatasu eest on võimalik koheselt avalikustada kuulutus kõikidele www.metsaoksjon.ee kasutajatele. Kui sa seda võimalust ei kasuta, siis on esimesed 72 tundi kuulutus nähtav ainult Maaportaali rakenduse kasutajatele ning seejärel avalikustatakse see ka teistele kasutajatele.

Kuulutuse kohene avalikustamine kõigile kasutajatele
Tasu 10€ + km
TAGASI