Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Kinnistu Mälistes

Lühitutvustus:

Rapla maakonnas asuv metsakinnistu kogupindalaga 8,19 hektarit kogutagavaraga ca 1396 tm. Valmivad ja küpsed metsad, millest ca 55% mänd ja kuusk.

Alghind 20 000 eurot. Piirhinnaga oksjon!

Koos automaatpakkumistega esitatavate oksjonil osalemise sooviavalduste vastuvõtt lõpeb 30 minutit enne oksjoni lõpuaega.

Oksjoni algus: 24.11.2016 15:00
Oksjoni lõpp:
05.12.2016 16:00
Eritingimused:

Müüjal lasub müügikohustus üksnes juhul, kui oksjoni käigus osalejate poolt tehtud kõrgeim pakkumine on võrdne piirhinnaga või ületab seda. Samas on Müüjal õigus peale oksjoni lõppu alla piirhinna jääv kõrgeim pakkumine vastu võtta.

Oksjoni võitja kohustub kinnistu ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmima hiljemalt 7 (seitsme) päeva jooksul peale oksjoni lõppu. Ostu-müügisumma tuleb kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole. Kõik ostu-müügi ja asjaõiguslepingu sõlmisega seotud kulud kohustub ostja enda kanda võtma.

Alghind:
20 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit