Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Vihtra raieõigus

Lühitutvustus:

Väga hea ligipääsuga Pärnu maakonnas Vändra vallas asuv kasvava metsa raieõigus. Lubatud raiemaht ca 2210 tm, millest ca 1597 tm on kõrgekvaliteediline mänd ( männikute boniteet Ia-I) ja kask.

Alghind 47 250 eurot.

Piirhinnaga oksjon!

Müügihinnale ei lisandu käibemaksu.

Oksjoni algus: 02.09.2016 10:00
Oksjoni lõpp:
04.10.2016 10:28
Eritingimused:

Kasvava metsa raieõiguse müügileping on lisatud oksjoni dokumentatsiooni juurde. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et ta on nõus kasvava metsa raieõiguse lepingu vormiga ja selles sätestatuga.

Kasvava metsa raieõiguse müügileping tuleb sõlmida hiljemalt 5 (viie) päeva jooksul peale enampakkumise lõppu. Kui enampakkumise võitja, kelle pakkumine ületab piirhinda või on sellega võrdne, keeldub kasvava metsa raieõiguse müügilepingu sõlmimisest on ta kohustatud tasuma Müüjale ja Oksjoni korraldajale kummalegi leppetrahvi 1 (üks) protsent Ostuobjekti enampakkumise alghinnast. 

Koos automaatpakkumistega esitatavate oksjonil osalemise sooviavalduste vastuvõtt lõpeb 30 minutit enne oksjoni lõpuaega.

Alghind:
47 250 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud