Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Kinnistu Vätse külas

Lühitutvustus:

Enampakkumisel müüakse Lääne maakonnas, Haapsalu linnas, Vätse külas asuv metsamaa kinnistu pindalaga 4,45 hektarit. 

Kasvava metsa tagavara on ligikaudselt 511 tihumeetrit, keskmiselt 104 tm/ha. Lubatud maksimaalne puidukasutuse suurus on 411 tihumeetrit.

ALGHIND 10 000 (kümme tuhat) EUROT!

Piirhinnaga oksjon (!),  piirhinna summa ja täpne informatsioon on kirjas detailinfos. 

Oksjoni algus: 03.07.2020 12:00
Oksjoni lõpp:
10.07.2020 11:30
Eritingimused:

Oksjonil osalemise sooviavaldus tuleb esitada mitte hiljem kui 30 minutit enne oksjoni lõppu.

Oksjoni võitja kohustub sõlmima kinnistu ostu-müügi ja asjaõiguslepingu  hiljemalt 5 (viie) tööpäeva jooksul peale oksjoni lõppu. Peale oksjoni lõppu kohustuvad enampakkumise Võitja ja Müüja allkirjastama müügitehingu tingimuste dokumendi, mille oksjoni Korraldaja edastab notaribüroole lepingu ettevalmistamiseks.

Ostu-müügisumma tuleb Ostjal kanda enne tehingu sõlmimist notari deposiitkontole. Deposiitkontole kantud ostusumma kantakse Müüjale välja 3 pangapäeva jooksul peale "plommi" kontrolli, ostu-müügi ja asjaõiguslepingu esitamist kinnistusosakonnale ning tingimusel, et kinnistusosakonnale pole esitatud ühtegi teist kinnistamisavaldust.

Kõik kinnistu ostu-müügi tehingu sõlmimisega seotud kulud kohustub ostja enda kanda võtma.

Alghind:
10 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud