Tehnilistel põhjustel on peatatud pakkumiste tegemine ja oksjonite lõpuaja monitoorimine. Loe lähemalt...

Raie Tsirgumäe külas

Lühitutvustus:

Valga maakonnas  Valga vallas Tsirgumäe külas asuv kasvava metsa raieõigus, kogumahuga  925 tm.

Väga hea juurdepääsuga, valdavalt I-II boniteet (82%).

ALGHIND 16 000 (kuusteist tuhat) EUROT! 

Tegemist on piirhinnaga oksjoniga (!).  

Raietöödega on õigus alustada peale ostumüügisumma täielikku tasumist Müüjale.

Oksjoni algus: 28.05.2020 07:00
Oksjoni lõpp:
05.06.2020 11:30
Eritingimused:

Kasvava metsa raieõiguse müügileping on lisatud oksjoni dokumentatsiooni juurde. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et ta on nõus kasvava metsa raieõiguse lepingu vormiga ja selles sätestatuga.

Kasvava metsa raieõiguse müügileping on lisatud oksjoni dokumentatsiooni juurde. Pakkumist tehes kinnitab pakkuja, et ta on nõus kasvava metsa raieõiguse lepingu vormiga ja selles sätestatuga.Kasvava metsa raieõiguse müügileping tuleb sõlmida hiljemalt 5  (viie) tööpäeva jooksul peale enampakkumise lõppu. Juhul, kui ostja ostuhinda 7 (seitsme) tööpäeva jooksul peale lepingu sõlmimist ei ole täielikult tasunud on Müüjal õigus lepingust taganeda ilma täiendavat lepingu täitmise tähtaega andmata.

Koos automaatpakkumistega esitatavate oksjonil osalemise sooviavalduste vastuvõtt lõpeb 30 minutit enne oksjoni lõpuaega.

Alghind:
16 000 €
piirhinnaga oksjon
Piirhind ­ minimaalne hind, millega Müüja on kohustatud Ostuobjekti müüma. Piirhind sisestatakse täiseurodes ja selle suurus on Ostjate eest peidetud. Piirhinna maksimaalne suurus võib olla kuni kahekordne alghind. Kui Parima Pakkuja poolt tehtud lõplik pakkumine jääb alla Piirhinna, ei ole Müüjal kohustust Ostuobjekti müüa. Sel juhul võib Müüja teha Parimale Pakkujale alla piirhinna müügi ettepaneku
Hinnasamm: 100 €
Pikenev lõpp: 10 minutit
  Piirhinda ei saavutatud